Vánoční nadělování 2019

27996

Vážení občané,

chtěli bychom Vás informovat o výsledku naší společné akce Vánočního nadělování. Stejně jako loni, i letos se do ní zapojila většina zaměstnanců městského úřadu, kteří přispívali finanční částkou dle svého uvážení, ale také nákupem vlastních dárků. S potěšením můžeme konstatovat, že po výzvě vyhlášené místním rozhlasem se nám ozvalo také osm občanů našeho města, kteří se rozhodli udělat radost cizím dětem a sami zakoupili dárek pro konkrétní dítě, nebo dokonce několik dětí. Jak jsme již avizovali v hlášení městského rozhlasu, jména dětí zůstala utajena. Dárci si vybírali, koho obdarují pouze dle pohlaví a věku, a rozhodovali se většinou podle toho, jaké děti mají sami doma, aby se jim dárky dobře vybíraly.

Díky štědrosti dárců se podařilo shromáždit jak dostatek dárků, tak i patřičný finanční obnos, aby každé z vybraných 35 dětí mohlo být obdarováno dvěma až třemi dárky. Většinou se samozřejmě jednalo o hračky, knihy, společenské hry, stavebnice, výtvarné potřeby, ale také o školní potřeby, kosmetiku a oblečení. V těchto dnech již dárečky rozvážíme do rodin, kde je pak rodiče položí pod vánoční stromeček. Nezbývá než doufat, že díky této naší společné snaze budou Vánoce vybraných dětí radostnější a Ježíškova nadílka o něco bohatší.

Všem dárcům srdečně děkujeme, a přejeme vám, abyste i vy prožili tento vánoční čas uprostřed svých blízkých, ve zdraví, klidu a pohodě. A tak jako vy jste přáli jiným, nechť šťastný osud přeje vám.

Krásné Vánoce plné lásky a vzájemného porozumění přejí pracovnice
odboru sociálního a zdravotního Městského úřadu Pohořelice

MĚSTO POHOŘELICE
Městský úřad Pohořelice

Vídeňská 699 Tel.: 519 301 311
691 23 Pohořelice Fax: 519 424 552
E-mail: info@pohorelice.cz
El. podatelna: bližší informace
ID datové schránky: 5vjbzr8
Úřední hodiny

Po: 07.30 - 11.30 a 12.30 - 17.00
St:  07.30 - 11.30 a 12.30 - 17.00

Krátké zprávy
Facebook profil Města Pohořelice

Facebook profil Města Pohořelice

On-line katalog knih
naší knihovny

Profil knihovny Města Pohořelice

16318

Povodňový plán Povodňový plán města Pohořelice 

http://jihomoravsky.dppcr.cz/web_584801/

  • KRIZPORT - Portál krizového řízení pro JmK
  • Czech POINT
  • HC Kometa Brno
  • Protikorupční linka 199
  • Family Point - místo pro rodinu